jan
04

Duivenmarkt komt in zicht

Nu het nieuwe jaar is begonnen wensen we jullie allen een goed, gezond en sportief 2012 toe. We maken ieder jaar weer goede voornemens, en als duivenliefhebber probeer je het elk seizoen weer beter te doen dan het voorgaande.

Het eerste evenement in 2012 na alle feestavonden en prijsuitreikingen, is de duivenmarkt op zondag 25 maart. Deze markt begint ‘s morgens om 8.00uur (denk aan het begin van de zomertijd!). Ook is er om ± 11.00uur een bonnenverkoop. De lijst met namen van de schenkers wordt t.z.t. bekend gemaakt.
Deze markt is een goede gelegenheid om je hok voor weinig geld te versterken, of om juist een teveel aan jonge duiven te verkopen. Wil je de jongen op de juiste leeftijd hebben voor de verkoop, dan kun je het best de duiven vanaf ongeveer half januari koppelen.

5 reacties

  1. Dirk Heinhuis

    Heel leuk die duivenmarkt. Ik ben van plan eens te komen kijken.Helaas kan ik nergens vinden waar en in welke straat of gebouw de markt wordt gehouden. Graag even een berichtje, Verder veel succes Dirk

    1. Anoniem

      De duivenmarkt wordt gehouden bij het clubgebouw van onze vereniging en wel aan de Needsestraat 2c in Hengevelde.
      Graag tot ziens op zondag 25 maart.
      Met vriendelijke sportgroeten
      Ineke Pelle

    2. dupont.fr

      je me presente christian dupont et anthony nous sommes colombophile
      pres de niergnies en france nous cultivons la race nederpelt (jiort,zonnette,argentina) je croise ses pigeon avec des croises clak
      je souhaitrai avoir des date pour des marches de pigeonneaux en nl
      notement a Hengevelde bien a vous

      1. PV de Witpen

        Notre marché de pigeons aura lieu dimanche le 25 mars, de 8.00 a 11.00 le matin. L’adresse est Needsestraat 2c, Hengevelde, Pays-Bas. En espérant de vous voir le 25 mars!

        Cordialement,
        Fam. Pelle

  2. karel Pierik

    fijn te zien dat het bij jullie goed gaat en zoals voorgaande jaren zal ik er zeker zijn vanuit Gronau.
    in ieder geval zal ik voor het duiven seizoen nooit meer te laat zijn bij jullie, omdat ik om verder convayeur te zijn gekozen heb voor kring 1

    allen veel succes en gezondheid toegewenst voor 2012, en tot ziens op
    25 Maart 2012

Geef een reactie

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd.